неділя, 15 листопада
ad
img

Новина

Стрілянина на українсько-білоруському кордоні, є поранені

Стрілянина на українсько-білоруському кордоні, є поранені
«Сьогодні вночі на ділянці Пінського прикордонного загону в Кобринському районі з української сторони невідомими зроблена спроба групового прориву через кордон», - повідомляє про інцидент Державний прикордонний комітет Республіки Білорусь.
 
«Група порушників у складі близько 20 осіб з кіньми була зупинена білоруським прикордонним нарядом. У відповідь на агресивні дії порушників прикордонниками застосовано табельну зброю.   За наявними слідами серед нападників, можливо, є поранені. Порушники, кинувши на нашій території 4-х коней, спішно ретирувалися назад в Україну. З приводу інциденту почато спільне з українськими прикордонниками розслідування. Вирішується питання про порушення кримінальної справи», - йдеться в офіційному комюніке білоруського прикордонного відомства.        
 
Як відомо, Кобринський район межує з Ратнівським районом Волинської області.
 

atnt Публікація матеріалів Kowel.com.ua на інших ресурсах та в ЗМІ дозволяється за умовою розміщення прямого, не закритого від індексації гіпер-посилання з назвою джерела, безпосередньо в тексті не нижче 2-го абзацу. У разі порушення вимог до публікації, редакція Сучасного сайту міста Ковеля залишає за собою право відстоювати свої права у правоохоронних та інших органах відповідно до чинного законодавства України.

Коментарі (4)
Вкажіть своє ім'я або увійдіть через аккаунт в соцмережі
Укажіть цифри вказанi на зображенні

Шановні користувачі, коментарі, що не стосуються теми матеріалу, а також містять образливі і нецензурні вирази будуть видалені!

img

ОПИТУВАННЯ

Що чекає на Ковельську міську раду після виборів?
img

ОСТАННІЙКОМЕНТАР

auth не в коня корм 16 квітня 2015 р.   11:47
бульбашi трохи пострiляли, але й цього хватило для славних козакiв - без коней побiгли назад на сiч. Сала героям.
author
Олег Кіндер
Міський голова Ковеля
Депутати Ковельської міської ради чесно відпрацювали п’ять років
24%
Проголосувало: 53 осіб(a)
top5 ТОП-5
НОВИН
за 3 дні corn
за 10 днів corn
за 30 днів corn